Před odjezdem

Zde jsme shromáždili odpovědi na některé z otázek, které často dostáváme před vaší cestou s námi.

Alpinismus, lezení nebo lyžování ve volném terénu a skialpinismus s horským vůdcem vám poskytne klid v duši a vědomí, že jste si vybrali toho nejlepšího.

Čeští horští vůdci mají nejvyšší mezinárodní kvalifikaci pro vedení v horách. Zvládnou všechny typy terénu, od lyžařských stop až po vrcholky nejvyšších hor světa. Minimalizují riziko vaší bezpečnosti.

Vůdce vám také může dát pár užitečných tipů, které vám pomohou zlepšit vaši techniku v náročnějších podmínkách. Také vám může pomoci pokračovat do libovolných míst na světě, kam vás vaše hory zavedou, a na úroveň, k níž směřujete.

Pošlete přihlášku formulářem na stránce jakéhokoliv zájezdu. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zálohu je potřeba zaplatit do 10 dnů od uzavření smlouvy převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě. Případně nám pište a volejte, pokud se potřebujete zeptat nebo máte individuální požadavky.

Bližší informace si můžete přečíst u jednotlivých nabídek zájezdu. Další podrobné pokyny zasíláme e-mailem se smlouvou a nejpozději 7 dní před odjezdem si potvrdíme aktuálnost informací ohledně hodiny a místa srazu, kontakty apod.

V přiložených všeobecných podmínkách najdete veškeré informace o přihlašování na zájezdy, uzavírání smlouvy o zájezdu, údaje o platbách a informace o pojištění jak klientů, tak cestovní kanceláře.

U nás si můžete zařídit členství i výhodné pojištění, a to nejen na cesty do hor a na všechny vaše cesty do zahraničí.

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Akce dle vašich představ

Expedice

Treky

Sníh

Skály

Ledy

SPECIALITY

Nejoblíbenější destinace