Česká Republika

Firemní horský teambuilding

Náročnost

Volitelná náročnost

Typ akce

Speciality

Termín

Zima 2025

Popis akce

Hledáte pro svůj firemní teambuilding nová témata? Rádi byste společně zažili něco nového? Připravíme pro vás akci na míru z oblasti horské problematiky.

Lidé ve vašem týmu si tak mohou vyzkoušet dle ročního období různé druhy horského sportu: skialpování, lezení ledu, lavinová problematika, ferraty, skalní lezení a další. Akci připravujeme vždy tak, aby si účastníci nejenom odpočinuli od svých pracovních povinnosti, ale aby si odnesli i nové poznatky o horách a jak se v nich orientovat a řešit krizové situace, které mohou potkat každého z nás. Našim tématem tak může být „Přežití v horách“. Nácvik krizových situací navíc výživně prověří týmovou spolupráci celé skupiny.

Večer nás čeká společné posezení s přednáškou horského vůdce a jeho zkušeností z velehorských expedic, jak se na expedice připravit, jak řešit s tím spojenou logistiku v extrémních podmínkách, práce vedoucího expedice se skupinou atd. Naše firemní akce se konají nejenom v Krkonoších a českých skalních oblastech, ale připravíme pro vás i akci v zahraničí.

Dlouhodobě se pohybujeme ve světě hor a máme zkušenosti z řady velehorských expedic a akcí z nejrůznějších koutů světa.

Věříme, že budeme pro vás zajímavým partnerem.

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

Termín

Zima 2025

Cena za 1 os.

od 2 500 czk

Na co se můžete těšit?

Samozřejmě! Každý teambuilding připravíme na míru dle vašich požadavků a přání. Kontaktujte nás a sdělte nám vaše představy, ať už se jedná o zaměření aktivity, počet účastníků, preferovanou lokalitu, či termín konání.

Seznam vybavení se liší dle zvolené aktivity a ročního období. Před akcí vám zašleme detailní instrukce s doporučením, co si s sebou vzít.

Akci uspořádáme v Krkonoších, Českém Švýcarsku, Adršpachu, ale i v zahraničí dle vašeho přání. Vybereme pro vás ideální lokalitu, která bude splňovat vaše požadavky na náročnost a charakter terénu.

Bezpečnost je pro nás prioritou. Všechny aktivity probíhají pod vedením zkušených instruktorů, kteří dbají na dodržování bezpečnostních pravidel. Vybavíme vás také veškerým nezbytným materiálem a pomůckami.

Máte zájem o akci?

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Newsletter (nepovinné)
GDPR

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Akce dle vašich představ

Expedice

Treky

Sníh

Skály

Ledy

SPECIALITY

Nejoblíbenější destinace