Česká Republika

Ferratový kurz pro začátečníky i pokročilé

Náročnost

Volitelná náročnost

Typ akce

Skály

Termín

Na objednávku

Popis akce

Láká vás stoupání po skále a rádi byste vyrazili na ferratu? Absolvujte s námi půldennní akci na ferratě nebo celodenní komplexní ferratový kurz. Naučíme vás vše potřebné, abyste mohli příště vyrazit sami nebo s námi absolvovat těžší kousky.

Během kurzu se dozvíte vše potřebné pro samostatný pohyb v tomto terénu. Popíšeme si základní bezpečnostní pravidla. Vysvětlíme si a ukážeme si praktické tipy pro lezení zajištěných cest. Na kurzu se komplexně naučíme vše, co pohyb na ferratách obnáší.

Prakticky si předvedeme a vy prakticky vyzkoušíte: dojišťování lanem, vytahování, spouštění na laně, záchranné techniky, sebezáchranu, činnost družstva po pádu, vytvoření náhradní ferraty, apod.

Dejte dohromady skupinku nebo se přihlaste do některého z vypsaných termínů. V maximálním počtu čtyř osob vám pod ferratou všechno vysvětlíme, odpovíme na vaše otázky a pak budeme společně stoupat vzhůru. Děti navíc dojistíme lanem.

Půldenní program trvá 2 – 4 hodiny.
Celý kurz pro pokročilé trvá 6 – 10 hodin (celý den).

Vše záleží na šikovnosti a zájmu týmu o výcvik.

Termín

Na objednávku

Cena za 1 os.

od 1500 czk

Na co se můžete těšit?

Na ferratu si vezměte boty s pevnou a neklouzavou podrážkou a volnější sportovní oblečení. Nedoporučujeme mít na ruce náramkové hodinky, prstýnky atd.., mobily noste bezpečně v kapsách na zip. Dále potřebujete sedací a prsní úvazek nebo celotělový, ferratový sed, lezeckou helmu a ferratové rukavice. Zvažujete, jak nejlépe vybrat lezecké vybavení? Obraťte se na profesionály Hanibal, ověřeného prodejce, co umí poradit!

Cena zahrnuje výuku vedoucího kurzu.
Napište nám své představy. My se s vámi spojíme a domluvíme se na konkrétním termínu. Termín je následně rezervován po přijetí vaší platby.

Máte zájem o akci?

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Newsletter (nepovinné)
GDPR

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Objevujte svět s námi

Nabízíme kompletní logistiku do vybraných destinací po celém světě.

Akce dle vašich představ

Expedice

Treky